Úpická túrka

1. července 2018:  Túrka na konci své sezóny - Mistrovství úpicka! -> celý článek

Děkujeme za podporu

Odkazy

Tělovýchovná jednota Sparta Úpice
Unie šipkových organizací
Město Úpice
Svazek obcí Jestřebí hory
Televize ÚČKO

Tělovýchovná jednota Sparta Úpice šipky

Úvod / Soutěže / Čtyřiadváca

Čtyřiadváca

Šipkaři TJ Sparta Úpice oživují zapomenutý turnaj -> 24 hodinový maratón týmů

ČTYŘIADVÁCA 2016

Kdy: start 12. února v 19:00, finiš 13. února v 19:00

Kde: Horní Rybníky u Červeného Kostelce (Obecní úřad 35)

Základní technická ustanovení: Tým tvoří minimálně 4, maximálně 6 hráčů s tím, že 4 z nich mají vždy povinnost hrát danou soutěž/turnaj. Soupisky předloží kapitáni nejpozději před zahájením turnaje (při prezentaci 12. 2. od 18:00 do 18:30). Po odstartování maratónu nelze na soupiskách cokoli měnit. Hrát se bude mezi týmy systémem "každý s každým" s přestávkami, které budou vyplněny vloženými turnaji jednotlivců popřípadě dvojic. Délka utkání bude upravena dle počtu přihlášených. Plánované hry: Shanghai, High Score, 301 DO, Cricket a možná i další. V každém utkání je možné nasadit na různé hry kteréhokoliv hráče ze soupisky (lze během 24 hodin takticky obměňovat). Do této soutěže se může přihlásit kterékoliv družstvo - nemusí být účastníkem ligové soutěže UŠO - a zúčastnit se mohou i neregistrovaní hráči. Maximální počet zúčastněných týmů je z důvodu kapacity hracího místa omezen na 12. Při vyšším počtu rozhoduje dřívější přihlášení.

Startovné: 300 Kč za hráče a kredity se NEvhazují (za 4 hráče musí být zaplaceno nejpozději v den uzávěrky přihlášek).

Odměny: Trofeje pro minimálně 3 nejlepší týmy, plaketa s fotografií a věcná cena pro každý zúčastněný tým, věcné ceny i pro medailisty vložených turnajů.

Registrace týmů do pondělí 4. 1. 2016 včetně prostřednictvím online formuláře na www.navrchol.cz/24hodinovka

Catering: Občerstvení zajišťují šipkaři z TJ Sparta Úpice, kteří se budou po celou dobu turnaje snažit nejen o dokonalý servis, ale i o nastavení co nejpříznivějších cen. Svačiny, domácí drinky a jiné vlastní zásoby proto prosím pojezte a popijte po cestě ideálně se jimi vůbec nevybavujte.
Pro tuto chvíli malá ochutnávka z nabídky kantýny: půllitr piva 20 Kč, třetinka Lima 15 Kč, míchaná vajíčka na cibulce s chlebem 20 Kč, vepřový guláš s knedlíkem 55 Kč, kuřecí řízek s bramborem a okurkou 60 Kč, Úpický řízek 65 Kč,... a mnoho dalších menších či větších pokrmů pro každou denní i noční dobu. V nabídce samozřejmě najdete i polévku, párky, utopence, atd.

Kontakt: Sobolík Jiří tel.: 737800258, Vylíčil Ondřej tel.: 603104220

Partneři akce: pivovar Konrad Vratislavice-Liberec, likérka AP Liquors Dolní Bousov, firma Willcap Trutnov

Partneři akce pivovar Konrad Liberec-Vratislavice, firma Willcap Trutnov a likérka AP Liquors Dolní Bousov