Tělovýchovná jednota Sparta Úpice šipky

Úvod / Archiv / Hlavní ligová soutěž / 2015/2016

2015/2016

Hlavní ligová soutěž - B liga Královéhradecka


23. 5. 2016

Nestálá výkonnost k udržení nakonec stačila
V uplynulé sezoně Hlavní ligové soutěže se nám osmým místem v B lize daří udržet se a nespadnout o třídu níže. Naše výkony ale na začátku nebyly zrovna oslnivé a i vinou problémů se sestavou, nebo přesněji uvolňováním z pracovních povinností, se z počátku úspěch nedostavoval. Důkazem bylo bodové konto po úvodních čtyřech kolech, které čítalo pouhé tři body. Poté se forma zlepšila potažmo ustálila a s papírově slabšími nebo rovnocennými týmy slavíme i nějaké to vítězství. Bohužel v našich silách letos vůbec nebylo překvapit některého z favoritů a sebrat mu nějaký ten bodík. I přesto nám občasný zisk bodů stačil k tomu, abychom se pohybovali v klidném středu tabulky. Konec sezony byl ale opět ve znamení poklesu výkonnosti a především díky dvěma prohrám s městskými rivaly obsazujeme v konečné tabulce zmiňované až osmé místo.
Naše družstvo nastupovalo v sestavě: jediná žena Kateřina Škrabalová a šestice mužů Aleš Dvořáček, Luboš Hejna, Petr Kučera, Jiří Sobolík, Ondřej Vylíčil a nová posila jarní části Petr Rada..

Výtah z konečného pořadí B ligy východ (celkový počet účastníků 12):
1. Prima Plus Hořičky; 2. Dřevěnka Plus Broumov; 3. Cukrárna Náchod A; 4. Kremlíci Josefov; 5. Black Angels Trutnov; 8. Sparta Úpice (Dvořáček A., Hejna L., Kučera P., Sobolík J., Škrabalová K., Vylíčil O. a v jarní části soutěže Rada P.)
Kompletní výsledky

Statistika hráčů našeho týmu (soubor ve formátu XLS - Microsoft Excel)